Я в городе Кировограде

Управление Государственной миграционной службы Украины в Кировоградской области

Адрес
25022, Украина, Кропивницький город, улица Егорова, 25А
Контакты, номер телефона
+380 (522) 24-73-21
показать телефон
Время работы*
пн-чт 9:00–18:00, перерыв 13:00–13:45; пт,сб 9:00–16:15, перерыв 13:00–13:45
*график работы может меняться по праздничным дням
За дополнительной информацией обращайтесь в офис организации Управление Государственной миграционной службы Украины в Кировоградской области по адресу: 25022, Украина, Кропивницький город, улица Егорова, 25А, а также по телефону +380 (522) 24-73-21. Компания присутствует в рубриках каталога: Паспортно-визовые службы.

Написать отзыв на «Управление Государственной миграционной службы Украины в Кировоградской области»

Отзывы

winnerwolf@inbox.ru, 05.06.2019

Тема: Начальнику управління Державної Міграційної служби України в Кіровоградській області Начальнику управління Державної Міграційної служби України в Кіровоградській області. До Вас звертається пенсіонер Міністерства Оборони України Чернов Валерій Миколайович. Прошу Вас дати роз'яснення і допомогти мені у вирішенні мого питання. А саме: 04.10.2018 року ДМС України видав мені дозвіл на ПМП в Російську Федерацію. Згідно із законодавством України я знявся з реєстраційного обліку за місцем проживання, а також в органі державної фіскальної служби. Також я знявся з обліку Пенсійного Фонду України. У Пенсійному Фонді України мені виплатили на перед мою пенсію за шість місяців, з листопада 2018 року по квітень 2019 року включно. В паспорті громадянина України мені поставили штамп "Оформлено виїзд на ПМЖ 24.10.2018 року." Я виїхав до Р. Ф. за програмою "добровільного переселення співвітчизників". Термін дії програми до 09.10.2018 року. Згідно цієї програми я повинен був отримати громадянство Р. Ф. за скороченою про- рамі тобто за 4 місяці. Але з незалежних від мене причин дозвіл на виїзд на ПМЖ мені видали тільки через 1,5 року після подачі заяви. Тому я запізнився з подачею документів за цією програмою. Виходячи з цього мені видаватимуть громадянство на загальних підставах, тобто за 3-5 роки. З травня 2019 року до отримання громадянства Р. Ф. я не отримуватиму пенсію не в Україні, не в Р. Ф. Я залишився без засобів до існування. При перетині кордону у мене не забрали паспорт громадянина України. Я до сих пір є громадянином України. Прошу Вас роз'яснити мені, чи зможу я знову приїхати в Україну і знову отримувати мою пенсію. За інформацією з Пенсійного Фонду України мені зможуть відновити виплати тільки після отримання відповідних дозволів або документів від Вас. Переконливо прошу Вас з розумінням поставитися до мого прохання. Можливо є ще якісь рішення цієї проблеми. Дуже сподіваюся на Вашу допомогу! З повагою. Чернов Ст. Н. валера чернов -- валера чернов

Ближайшие похожие компании

Ещё? Мы нашли несколько организаций в Кировограде, похожих на компанию «Управление Государственной миграционной службы Украины в Кировоградской области». Для удобства они отсортированы по расстоянию начиная с ближайшей.

Мы нашли еще 4 организации
в категории «Паспортно-визовые службы»

Смотреть
×